Dosya:Abdullahyuce3.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Git ve: kullan, ara

web sayf. http://www.diskotek.arkaplan.com.tr/catalog/popup_image.php?pID=171&osCsid=ec9762139080bca4c70f06ddbb0827a8

Copyrighted Abdullahyuce3.jpg, Telif hakkı altındaki bu çalışma bir ünlüye aittir. Bu fotoğrafların:
  • Söz konusu kişi(ler), ürün, olay ya da konunun anlatımı için
  • veya bu gibi amaçlar için serbest kullanım izni verilmiş resim olmadığı durumlarda

kullanılmasının, ABD telif hakkı yasası (United States copyright law) dahilinde, adil kullanım (fair use) olarak değerlendirilebileceğine inanılmaktadır.

Bu görüntünün Wikipedia ya da başka bir yerdeki diğer kullanımları, telif hakkı ihlali kapsamına girebilir. Daha ayrıntılı bilgi için bakınız: Vikipedi:Telif hakları.

Ayrıca, telif hakkı sahibi Vikipedi gibi oluşumlara fotoğrafı kullanım hakkı vermiş olabilir. Ancak, bu hak verilse bile, söz konusu izin serbest kullanım hakkına girmeyebilir. Ayrıca, eğer bu fotoğraf bir kişinin fotoğrafıysa bu fotoğrafı ticari amaçla Vikipedi'den alan kişiler bu fotoğrafın yayın haklarının ihlal edilip edilmediğini değerlendirmek zorundadırlar.

Resmi yükleyen kişiye: lütfen, Wikipedia:Resim tanımı sayfası (Wikipedia:Image description page) dahilinde anlatıldığı gibi, kullanılan her resim için ayrıntılı bir adil kullanım gerekçesi ve birlikte de kaynak ve telif hakkı bilgilerini ekleyiniz.


DİKKAT: Yukarıdaki etiket, İngilizce Wikipedia'daki Template:Promophoto etiketinin Türkçe'ye çevrilmiş halidir. Ayrıntılı bilgi için şablon sayfasındaki açıklamalara bakınız.

Dosya geçmişi

Dosyanın geçmişini görebilmek için Gün/Zaman bölümündeki tarihleri tıklayınız.

Gün/ZamanKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
Şimdiki19:49, 11 Ağustos 200719:49, 11 Ağustos 2007 tarihindeki sürümün küçültülmüş hali448×433 (25 KB)Levent (Mesaj | Katkılar) (web sayf. http://www.diskotek.arkaplan.com.tr/catalog/popup_image.php?pID=171&osCsid=ec9762139080bca4c70f06ddbb0827a8)

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar: